Podczas zajęć nauczyciele poznają podstawowe zadania aktorskie, będą uczestniczyli w zajęciach taneczno-choreograficznych, z dykcji, charakteryzacji, reżyserii, poznają budowę lalek oraz ich animację. Zajęcia maja na celu zainspirowanie do działań teatralnych z dziećmi i młodzieżą. Będą miały formę warsztatów praktycznych, które mają pomóc w prowadzeniu zajęć teatralnych, reżyserii przedstawień i apeli szkolnych, przygotowaniu uczniów do konkursów teatralnych i recytatorskich.
W ramach warsztatów odbędzie się dziewięć spotkań weekendowych, pierwsze 14-15 grudnia. Są jeszcze wolne miejsca dla osób zainteresowanych udziałem w warsztatach. Warsztaty potrwają do czerwca 2014 roku.












