Organizatorami wydarzenia są Skarżyskie Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich, portal skarzysko24.pl, Miejskie Centrum Kultury, Muzeum im. "Orła Białego" oraz Urząd Miasta w Skarżysku-Kamiennej.
Koncert odbędzie się w piątek, 13 grudnia, o godz. 19.00, w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej. Wystąpią Zbyszek Biber /wokal, gitara/ oraz Piotr Popczyk /gitara/.












