Eleganckie ubiory orkiestry i przepięknie zdobione stroje baletu przenoszą widzów do roztańczonego Wiednia z XIX wieku. W repertuarze usłyszymy i zobaczymy najpiękniejsze dzieła: Marsz Radeckiego, Nad Pięknym Modrym Dunajem, Tarantella, uwerturę z Zemsty Nietoperza, Pizzicato Polkę, Barona Cygańskiego i wiele innych utworów.
Zapraszamy 6 grudnia o godz. 19.00 do Filharmonii Świętokrzyskiej.












