Tegoroczne Dni Kultury Chrześcijańskiej, trwające do 10 listopada, obfitują w wiele ciekawych propozycji. To cykl spotkań, koncertów i przedstawień. Podczas inauguracji przedsięwzięcia wystąpiła Natalia Niemen, w kolejnych dniach zaprezentowały się dzieci z teatrzyku „Art.-Re”, był także koncert zespołu „Bardzo Nam Miłosz” i opowieść dra Aleksandra Bańki „jak modlić się o cud".
Na zakończenie Tegorocznych Dni Kultury Chrześcijańskiej, w niedzielę, 8 grudnia, z mieszkańcami Jędrzejowa w kościele Świętej Trójcy spotka się ojciec Stanisław Jarosz. Wstęp bezpłatny.












