Film "Artysta" przenosi nas do Hollywood pod koniec lat 20. XX wieku. Koniec kina niemego. Koniec karier wielu gwiazd, będących u szczytu popularności. Czy słynny bohater kina przygodowego George Valentin podzieli los "wielkich zapomnianych"? Czy płomienne uczucie, które wybuchnie między nim a początkującą tancerką Peppy Miller zainspiruje go do walki o miejsce w świecie "nowego" Hollywood i ocali przed zapomnieniem oddanej kiedyś publiczności? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy oglądając film "Artysta" w kinie WDK. Zapraszamy 17 listopada o godz. 14:00.
Źródło: kino WDK












