Czwartek, 25 czerwca 2026 - Łucji, Witolda, Wilhelma

Wieczór na 2 lub 4 nogi A A A

W programie:
„Kok-on” - choreografia Małgorzata Ziółkowska
„Różnie to bywa” - choreografia Grzegorz Pańtak
„My trzy…” - choreografia Elżbieta Szlufik-Pańtak
„May then maiden” - choreografia Aleksandra Dziurosz
„W oczekiwaniu na…” - choreografia Alexandr Azarkevitch
„Moja ławeczka!” - choreografia Elżbieta Szlufik-Pańtak
„Zdarzenie” - choreografia Grzegorz Pańtak
„Stół bez szczęścia” - choreografia Elżbieta Szlufik-Pańtak

Na przedstawienie zapraszamy w środę, 18 grudnia, o godz. 18.00 i 20.30 do Kieleckiego Teatru Tańca (mała scena KCK). Bilety i rezerwacje - tel. (41) 361 27 46.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 423 393
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności