W programie:
„Kok-on” - choreografia Małgorzata Ziółkowska
„Różnie to bywa” - choreografia Grzegorz Pańtak
„My trzy…” - choreografia Elżbieta Szlufik-Pańtak
„May then maiden” - choreografia Aleksandra Dziurosz
„W oczekiwaniu na…” - choreografia Alexandr Azarkevitch
„Moja ławeczka!” - choreografia Elżbieta Szlufik-Pańtak
„Zdarzenie” - choreografia Grzegorz Pańtak
„Stół bez szczęścia” - choreografia Elżbieta Szlufik-Pańtak
Na przedstawienie zapraszamy w środę, 18 grudnia, o godz. 18.00 i 20.30 do Kieleckiego Teatru Tańca (mała scena KCK). Bilety i rezerwacje - tel. (41) 361 27 46.












