Jako temat przewodni organizatorzy proponują rekonstrukcję „nieobecnych" kieleckich budynków, np. kieleckiego ratusza, ale możliwe jest też tworzenie scenariusza historycznej gry miejskiej. Tematyka wspólnych zajęć zależy przede wszystkim od zainteresowań, inwencji i propozycji zgłoszonych przez kielczan. Prosimy o zgłaszanie propozycji i konkretnych projektów do realizacji w ramach działalności klubu, wysyłając zgłoszenia: e-mail poczta@muzeumhistoriikielc.pl, tel. 41340-55-26, 340-55-27.
Pierwsze spotkanie organizacyjne Klubu Miłośników Historii przy Muzeum Historii Kielc odbędzie się 13 listopada o godz. 17.00.
Źródło: MHK












