Wtorek, 23 czerwca 2026 - Albina, Wandy, Zenona

"Tradycja, przyszłość - niech połączy nas muzyka" A A A

Miejskie Centrum Kultury im. L. Staffa w Skarżysku-Kamiennej,
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Z. Noskowskiego w Skarżysku-Kamiennej, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. L. Różyckiego w Kielcach oraz Konzervatorium KošIce zapraszają na koncert "Tradycja, przyszłość - niech połączy nas muzyka", który odbędzie się 23 listopada o godz. 17.00 w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku - Kamiennej. Wstęp wolny.

W programie:
- utwory na chór mieszany Włodzimierza Dębskiego,
- kompozycje Krzesimira Dębskiego:
"Tomasz Sokolnik"
"Trojak"
"W chramie"
"Ziemowit"
"Sarabanda miłosna"
"Country in E"
- światowe prawykonanie "Passacaglia" na fortepian i orkiestrę J.L. Bella "Slávnostná predohra"

Wystąpią:
Krzesimir Dębski - dyrygent
Bartolomeo Buraš - dyrygent (Słowacja)
Jan Bieniasz - fortepian
Chór ZPSM w Kielcach
Małgorzata Banasińska-Barszcz - dyrygent i przygotowanie chóru
Orkiestra symfoniczna ZPSM w Kielcach i Konserwatorium Muzycznego w Košicach (Słowacja)

Źródło: MCK w Skarżysku-Kamiennej
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 396 672
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności