Rajd zostanie zorganizowany po raz 17. Jego start będzie usytuowany w pobliżu byłej leśniczówki Kamienny Krzyż. Stamtąd uczestnicy przejdą, m.in. przez rezerwat przyrody nieożywionej „Piekło” czy Gatniki. Meta będzie zlokalizowana w Ośrodku Sportu i Rekreacji II w Sielpi, gdzie odbędzie się ognisko rajdowe, a uczestnicy rajdu otrzymają dyplomy i odznaki. Rajd będzie połączony z wręczeniem wyróżnień „Superpiechur Świętokrzyski” dla najbardziej aktywnych turystów pieszych w mijającym sezonie.
Tekst: Agata Pęk - Urząd Marszałkowski












