Środa, 24 czerwca 2026 - Danuty, Jana, Janiny

"Dixie" A A A

Fragment książki "Dixie" Agnieszki Osieckiej przeczytają aktorzy ze studia teatralnego Lecha Sulimierskiego, działającego przy WDK. Podczas spotkania najmłodsi widzowie obejrzą polski serial animowany "Dixie". Serial opowiada o przyjaźni Marka i Karoliny. Pewnego dnia spotykają Dixie - gadający samochód. Razem z nim przeżywają wiele ciekawych przygód. W każdym odcinku odwiedzają nowe miejsca i spotykają ciekawe i dziwne postacie.

Odcinki:
"Budyniowe gaje" - reż. Roman Huszczo
"Piątaki" - reż. Roman Huszczo
"Szalony kelner" - reż. Leszek Gałysz
"Łatwizna" - reż. Leszek Komorowski
"Sezon ogórkowy" - reż. Leszek Marek Gałysz
"W krainie błot" - reż. Leszek Marek Gałysz
"Witajcie w Ptaszewie" - reż. Leszek Komorowski

Po projekcji zapraszamy na warsztaty plastyczne, które poprowadzi Joanna Wrońska - słuchacz Uniwersytetu Ludowego Rękodzieła Artystycznego w Woli Sękowej, która pokaże nam jak łatwo wykonać lalki-motanki.

Zapraszamy 10 listopada o godzinie 11.00.

Źródła: WDK
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 409 691
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności