Środa, 24 czerwca 2026 - Danuty, Jana, Janiny

Gala finałowa konkursu "Życie jest piękne" A A A

"Życie jest piękne" to ogólnopolski konkurs fotograficzny, którego organizatorem jest Kieleckie Centrum Kultury. Konkurs odbywa się pod patronatem Związku Polskich Artystów Fotografików i ma charakter dwuetapowy. Podczas pierwszego etapu profesjonalne i niezależne jury wybiera spośród wszystkich nadesłanych prac 24 fotografie. W drugim etapie z tych zdjęć wybieranych jest dwanaście najlepszych fotografii. Z nagrodzonych zdjęć powstanie kolekcjonerski kalendarz. Zwycięskie prace przez rok ozdabiają budynek Kieleckiego Centrum Kultury. Ponadto co roku organizowana jest wystawa składająca się z prac nominowanych oraz nagrodzonych, która jest prezentowana w galeriach na terenie kraju.

Na galę finałową zapraszamy 6 grudnia o godzinie 18.00 do Kieleckiego Centrum Kultury.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 409 709
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności