Wtorek, 23 czerwca 2026 - Albina, Wandy, Zenona

MGDK zaprasza A A A

Wiesław Zuchmański to malarz kolorysta, nie uczył się nigdy malarstwa. Odkrył fowizm i moim zdaniem dorównał mistrzom. Niebywały człowiek- fascynujący i tajemniczy, kraina łagodności i pokory, uprzejmy i delikatny. Jego malarstwo to prawdziwie ciekawe i godne uwagi prace - nie tylko na gruncie ArtBrut! Zobaczcie album z pracami Wiesia...i nawet jeśli Wam się nie spodobają - doceńcie indywidualizm i brak jakichkolwiek wpływów w jego czystym przekazie ze środka człowieka chorego na najbardziej skomplikowaną i tajemniczą dotąd chorobę psychiczną, na jaką może zachorować człowiek! - Piotr Igor Salata.

Na wernisaż zapraszamy 22 listopada o godzinie 18.00 do Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Końskich. Wystawę można oglądać do 22 grudnia.

Źródło: Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 397 175
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności