Niezwykła, czarująca i porywająca inscenizacja znanej i lubianej bajki o Kocie w butach zawita w ramach niedzielnych teatrzyków do Pasażu Świętokrzyskiego. Porywająca fabuła i dziesiątki mrożących krew w żyłach sytuacji, doprowadzą oczywiście do szczęśliwego końca, kiedy to - jak zawsze w bajkach - dobro zatriumfuje. Organizatorzy spektaklu zapowiadają także emocje związane z fantastyczną scenografią i grą aktorską. W spektaklu wystąpią aktorzy z Krakowa.
Każdy mały widz, który odwiedzi 10 listopada o 16.00 Pasaż Świętokrzyski, otrzyma do swojego teatralnego karnetu specjalną pieczątkę. Po zebraniu odpowiedniej ilości pieczątek będzie można odebrać nagrodę. Wstęp na przedstawienie jest bezpłatny.












