Poniedziałek, 22 czerwca 2026 - Pauliny, Sabiny, Tomasza

"Bestie 2" A A A

Kontynuacja bestsellerowych "Bestii", wyróżnionych w 2012 roku przez kapitułę Nagrody Literackiej im. Józefa Mackiewicza, jest reporterskim śledztwem o zbrodniach Niemców i Sowietów na Polakach. Tadeusz Płużański jest wnukiem jednej z ofiar komunistycznego terroru. Swoją książką chce przybliżyć Polakom przemilczany temat Publikacja odsłania portrety stalinowskich morderców.

Zapraszamy 5 listopada o godz. 17:00 do sali konferencyjnej Ośrodka Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej.

Źródło: Ośrodek Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej w Kielcach
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 387 362
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności