Poniedziałek, 22 czerwca 2026 - Pauliny, Sabiny, Tomasza

Zespół Acid Drinkers zagra w Kielcach A A A

Acid Drinkers to jeden z najważniejszych polskich zespołów sceny hard n’heavy. Grupa ma na swoim koncie już 16 płyt, niezliczoną ilość koncertów i zagorzałych fanów od morza po Tatry. Zespół powstał w 1986 roku w Poznaniu z inicjatywy basisty i wokalisty Tomasza "Titusa" Pukackiego oraz gitarzysty Roberta "Litzy" Friedricha. Na scenie Acid Drinkers zadebiutowali w 1989 roku. Grupa zyskała popularność za sprawą wydanego w 1990 roku debiutanckiego albumu pt. "Are You a Rebel?". Formacja ośmiokrotnie otrzymała nagrodę polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka. Była także wielokrotnie wyróżniona w plebiscytach branżowych czasopism. W swojej historii zespół Acid Drinkers zagrał kilkaset koncertów, wśród których znalazły się występy na festiwalach w Jarocinie, Metalmanii, w Węgorzewie, na Przystanku Woodstock i wielu innych.

Na koncert zapraszamy 9 listopada o godzinie 19.00 do kieleckiego klubu Woor.

ZDJĘCIA

Zespół Acid Drinkers - zdj. Marek Koprowski
Zespół Acid Drinkers - zdj. Marek Koprowski
Zespół Acid Drinkers - zdj. Marek Koprowski
Zespół Acid Drinkers - zdj. Marek Koprowski
Plakat promujący koncert
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 386 764
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności