Celem konkursu jest upowszechnianie i popularyzacja fotografii jako dziedziny sztuki oraz ukazanie motocyklisty w jego pasji i zainteresowaniu motocyklami, sposobie życia, sposobie wyrażania siebie, emocji, poprzez fotograficzne środki wyrazu. Prace należy przesłać do 29 listopada. Ocena prac i rozstrzygnięcie konkursu odbędą się do 20 grudnia 2013 roku.
Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.dkkonskie.pl.












