Wtorek, 23 czerwca 2026 - Albina, Wandy, Zenona

Podróże Michała Bajora A A A

Michał Bajor nagrał swoją kolejną płytę zatytułowaną „Moje podróże", gdzie opowiada o swoich podróżach, m.in. do Paryża, Londynu czy USA. Teksty piosenek napisał Wojciech Młynarski, muzykę skomponowali tak uznani twórcy, jak: Włodzimierz Korcz, Włodzimierz Nahorny, Janusz Sent, Jerzy Derfel i Wojciech Borkowski, a także świetni muzycy grający w zespole Michała Bajora: Paweł Stankiewicz, Maciej Szczyciński, Tomasz Krezymon i Marcin Olak. Tradycyjnie, po nagraniu kolejnego krążka, Michał Bajor rozpoczyna trasę koncertową, która potrwa dwa sezony.

Artysta wystąpi w Kieleckim Centrum Kultury 10 listopada o godzinie 18.00. Na koncercie znajdzie się również kilka piosenek z jego starszego repertuaru, jak m.in.: „Ogrzej mnie”, „Błędny rycerz”, „Początek drogi” czy „Moja miłość największa”.

FILMY

Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 401 361
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności