Wtorek, 23 czerwca 2026 - Albina, Wandy, Zenona

"ZYYKK" A A A

Tomasz Pędzich urodził się w 1975 roku w Skarżysku-Kamiennej. Fascynuje go rzeźba i malarstwo abstrakcyjne. Źródłem jego inspiracji jest przede wszystkim natura i otaczający go świat. Pierwszy raz pokazał swoje prace na zbiorowej wystawie w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej w 2000 roku. Od tego czasu brał udział w wystawach w Skarżysku-Kamiennej, Opatowie, Staszowie, Szydłowcu. Uczestnik plenerów w Opatowie, Tyliczu, Krutyniu, Pasierbcu, Kijach. Zdobywca I i III nagrody w pokonkursowych wystawach Skarżyskich Twórców MCK otrzymał także wyróżnienie w V Wojewódzkim Biennale Sztuki Nieprofesjonalnej w Staszowie.

Wystawę można oglądać do 8 listopada.

Źródło: Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 405 160
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności