Fabuła utworu jest osadzona w przedwojennej Warszawie, czasach, których wspomnieniu towarzyszy dzisiaj nostalgia i uśmiech. Teatrzyk rewiowy "Czerwony Młyn" przeżywa kryzys, właściciel nie ma pieniędzy na wypłacenie pensji pracownikom. Kiedy komornik wręcza dyrektorowi nakaz zajęcia majątku teatralnego, niespodziewanie pojawia się elegancki dżentelmen - inżynier Fred Kampinos i proponuje swoją pomoc...
Na spektakl "Hallo Szpicbródka" zapraszamy do Kieleckiego Centrum Kultury 19 listopada o godz. 19.00.
Źródło: KCK












