Na wystawę Anny Sachajskiej „W kamieniu uwięzione” zapraszamy w czwartek, 17 października, o godz. 17.00 w klubie „Słoneczko” przy ul. Romualda 3. Wstęp wolny.
Anna Sachajska ukończyła szkołę podstawową oraz Technikum Mechaniczne w Kielcach. Uczyła się także w kieleckim plastyku. Wymyśliła własną formę plastyczną - malowanie olejne na kamieniach rzecznych. Maluje barwne pejzaże i kwiaty.












