Bossa Bonita występująca na początku swojej muzycznej drogi jako duet wokalno-gitarowy, w ostatnim czasie rozrosła się do składu pięcioosobowego. Wykonuje muzykę brazylijską, głównie takich kompozytorów, jak: Antonio Carlos Jobim, Luis Bonfa, Baden Powel. Wszystkie utwory wykonywane są w języku portugalskim. Zespół wystąpi w składzie: Karolina Lis - śpiew, Przemysław Sękowski - gitara, Agnieszka Nowak-Zagóra - flet, Grzegorz Jerzak - kontrabas, Zbigniew Zagóra - perkusja.
Zapraszamy 13 października o godz. 17.00.
Źródło: Filharmonia Świętokrzyska












