Będzie to trzecia edycja tej imprezy, zwanej popularnie „Osty". Podczas Ostrowieckich Spotkań Turystycznych będzie można spotkać się z podróżnikami, miłośnikami turystyki, posłuchać ich opowieści oraz obejrzeć pokazy zdjęć z ich wypraw. W tym roku spotkamy się z dobrze znanymi w Ostrowcu Świętokrzyskim podróżnikami - Katarzyną Mazurkiewicz i Bartkiem Tofelem, którzy zaprezentują slajdy wykonane przez nich w Indiach, Nepalu i Afganistanie i opowiedzą o swoich podróżach. III Ostrowieckie Spotkania Turystyczne odbędą się 25 października. Na część przedpołudniową zapraszamy o godzinie 11.00 do w sali kina "Etiuda" przy Alei 3 Maja 6, natomiast o godzinie 17.30 do sali kameralnej Miejskiego Centrum Kultury.