Poniedziałek, 22 czerwca 2026 - Pauliny, Sabiny, Tomasza

"Siostrunie" A A A

Spektakl "Siostrunie" to muzyczna opowieść o pięciu niezwykle urokliwych, tajemniczych i żywiołowych zakonnicach, o ich życiu, marzeniach, powołaniu. Bohaterki w celu podreperowania finansów zakonu i zdobycia środków na jego funkcjonowanie gotowe są do największych poświęceń. W trakcie realizacji planu zakonnice odkryją swoje talenty. Na scenie zobaczymy: Katarzynę Żak, Annę Dereszowską, Jolantę Fraszyńską, Aleksandrę Szwed oraz Roberta Rozmus.

Na spektakl zapraszamy do Kieleckiego Centrum 13 październik o godzinie 18:00.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 384 444
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności