Spektakl "Siostrunie" to muzyczna opowieść o pięciu niezwykle urokliwych, tajemniczych i żywiołowych zakonnicach, o ich życiu, marzeniach, powołaniu. Bohaterki w celu podreperowania finansów zakonu i zdobycia środków na jego funkcjonowanie gotowe są do największych poświęceń. W trakcie realizacji planu zakonnice odkryją swoje talenty. Na scenie zobaczymy: Katarzynę Żak, Annę Dereszowską, Jolantę Fraszyńską, Aleksandrę Szwed oraz Roberta Rozmus.
Na spektakl zapraszamy do Kieleckiego Centrum 13 październik o godzinie 18:00.












