Czwartek, 18 czerwca 2026 - Elżbiety, Marka, Pauli

"Obłęd" A A A

Przecież nikt nie wie co trzeba przeżyć, aby obłęd dojrzał i ogarnął człowieka bez reszty, aby zapanował nad każdym aspektem jego osobowości. Ileż razy ludzie przeżywają koszmary, znajdują się w sytuacji bez wyjścia, że powinni natychmiast postradać zmysły. Tymczasem wcale nie wariują. A innym wystarczy zwykłe szare życie i już krach. Już się smażą w ogniu obłędu. Czy jest na to ratunek? Trzeba zobaczyć spektakl. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

Teatr Zbożowy prowadzony przez Fundację Studio TM zaprasza 24 września o godzinie 19.00 na kielecką premierę „Obłędu” wg Jerzego Krzysztonia. Wstęp wolny.

„Obłęd” wg. J. Krzysztonia
Adaptacja i reżyseria - Dorota Anyż
Scenografia - Mamert Tomczyk
Choreografia - Antoni Anyż
Obsada: Karolina Saługa, Marta Tyrała, Patrycja Piwko, Olga Perczak, Katarzyna Adamska, Karol Biskup, Jakub Maj, Paweł Kosowski, Patryk Morawik,
Miejsce - Baza Zbożowa, Kielce, ul. Zbożowa 4

Tekst: Dorota Anyż - Fundacja Studio TM
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 334 433
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności