"Nasza klasa" to przedstawiona w czternastu epizodach historia dziesięciu uczniów z jednej klasy - Polaków i Żydów - opowiedziana na tle wydarzeń historycznych w XX-wiecznej Polsce, od roku 1925 aż po współczesność. Spektakl robi światową karierę. Po zdobyciu Londynu, sztuka jest wystawiana w Ameryce przez wielu reżyserów. Teraz będziemy mogli ją obejrzeć na deskach Kieleckiego Centrum Kultury, w reżyserii Ondreja Spišáka. Zapraszamy 8 listopada o godz. 18:00.