Czwartek, 18 czerwca 2026 - Elżbiety, Marka, Pauli

XXXV Sandomierskie Wieczory Organowe A A A

Wtorek, 1 lipca 2025 Autor: Beata Kwieczko
W środę, 2 lipca, rozpoczyna się jubileuszowa, XXXV edycja Sandomierskich Wieczorów Organowych. W ramach wydarzenia zostaną zagrane cztery koncerty. Wszystkie odbędą się w kościele seminaryjnym pw. św. Michała Archanioła w Sandomierzu.

Koncert inauguracyjny został zaplanowany na 2 lipca. Kolejne odbędą się 16 i 23 lipca oraz 13 sierpnia, zawsze o godzinie 18.30.

W ramach jubileuszowej odsłony festiwalu wystąpią wybitni artyści polskiej sceny muzyki klasycznej: Witold Zalewski, Anna Śliwa, Beata Zalewska, Jan Bokszczanin, ks. Piotr Żurawski, Paweł Żurawski, Andrzej Budziński i Milena Sołtys-Walosik. Gościnnie wystąpi: Aleksandra Budzińska.

Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.


Źródło: Sandomierskie Centrum Kultury

ZDJĘCIA

Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 330 776
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności