Sobota, 27 czerwca 2026 - Cypriana, Emanueli, Władysława

XIII Lato w Filharmonii A A A

Środa, 24 lipca 2024 Autor: Michał Łagowski
Filharmonia Świętokrzyska zaprasza na kolejną, trzynastą już odsłonę popularnego cyklu koncertów- „Lato w Filharmonii”. Do końca wakacji, piątkowe wieczory zamienią się w prawdziwą ucztę dla melomanów.
Program:

26 lipca, godz.19.00, dziedziniec.

MY HOME:

MACIEK MAZUREK TRIO
MACIEJ MAZUREK  gitara
PIOTR MAZUREK  gitara basowa
WOJCIECH BULIŃSKI perkusja

Kompozycje Maćka Mazurka to pełne dobrych wibracji połączenie jazzu, soulu i bluesa – dużo w nich ciepła i  luzu. W sam raz na letni wieczór.

2 sierpnia, godz.19.00, dziedziniec.

PIAZZOLLA DUO
PIOTR ZUBEK  śpiew
JANEK PENTZ gitara

W setną rocznicę urodzin Astora Piazzolli Piotr Zubek i Janek Pentz odkrywają zapomniane pieśni argentyńskiego kompozytora, wirtuoza bandoneonu, pioniera tango nuevo.

9 sierpnia, godz. 19.00, dziedziniec.

MUZYCZNE ROZMAITOŚCI:
Żeński kwartet klarnetowy CLARIPHONE 
SYLWIA MĘKARSKA
ALEKSANDRA MARCHEWKA
KINGA RICHTER
JAGA CZARKOWSKA

Zespół tworzą pasjonatki muzyki kameralnej i klarnetu. Ich repertuar rozciąga się od klasyki po twórczość popularną i rozrywkową. W koncercie usłyszymy. Ulubione piosenki, znane melodie z filmów i… bajek.

23 sierpnia, piątek, godz.19.00, sala koncertowa

FINAŁ:

WIOLETTA LIBER sopran
MATEUSZ MICHAŁOWSKI baryton
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Świętokrzyskiej
JACEK ROGALA dyrygent
JUSTYNA MROCZEK-GIL słowo o muzyce

Cena biletów wynosi 35 zł.

(źródło: Filharmonia Świętokrzyska)
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 456 392
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności