Poniedziałek, 27 kwietnia 2026 - Sergiusza, Teofila, Zyty

Wiosenny koncert charytatywny SOLIDARNI Z UKRAINĄ A A A

Środa, 20 kwietnia 2022 Autor: Inga Pamuła
24 kwietnia o godz. 18.00 w sali widowiskowej Buskiego Samorządowego Centrum Kultury odbędzie się wiosenny koncert charytatywny "Solidarni z Ukrainą", podczas którego w repertuarze klasycznym wystąpią polscy i ukraińscy artyści. Całkowity dochód ze zbiórek prowadzonych w czasie koncertu zostanie przeznaczony na pomoc uchodźcom wojennym.
Utwory muzyki klasycznej, fragmenty operetek i musicali, ukraińskie melodie ludowe – to atrakcje przygotowane przez artystów dla słuchaczy niedzielnego koncertu.

Wystąpią:
  • zespół Strauss Ensemble,
  • soliści: Klaudia Duda (sopran) i Jakub Oczkowski (tenor),
  • Miroslava Honczarenko (pianistka),
  • Marja Iwanicka (śpiew, bandurka),
  • Anastazja Makarenko (sopran).
Gospodarzem wieczoru będzie Artur Jaroń.

Podczas koncertu zuchy i harcerze z Hufca ZHP w Busku-Zdroju będą kwestować na rzecz potrzebujących imigrantów z Ukrainy.

Wstęp wolny.
Bezpłatne wejściówki są do odbioru w pok. 104 Buskiego Samorządowego Centrum Kultury.

Źródło: BSCK

ZDJĘCIA

24.04. / BSCK zaprasza na Wiosenny koncert charytatywny SOLIDARNI Z UKRAINĄ
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 75 232 764
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności