Poniedziałek, 22 czerwca 2026 - Pauliny, Sabiny, Tomasza

Wernisaż w Muzeum Narodowym A A A

Wtorek, 6 lutego 2018 Autor: Michał Łagowski
Już 6 lutego na godzinę 18.00 Muzeum Narodowe zaprasza do Pałacyku Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku na wernisaż wystawy laureata konkursu plastycznego Przedwiośnie, Andrzej Brzegowego.
Na ekspozycję składają się ułożone chronologicznie malarskie wersje fotografii, powstałych na przestrzeni ponad 50 lat i dokumentujących życie rodzinne, zawodowe, oraz artystyczne autora. Zestawione z obiektami plastycznymi, których kształt ma swój wzorzec w rzeczywistych przedmiotach mają stworzyć klimat miejsca „poświęconego” życiu człowieka-artysty. Wystawa będzie czynna do 25 marca. 
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 384 726
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności