Arkady Paweł Fiedler od lat z pasją odkrywa świat za kierownicą samochodu. Jest twórcą i organizatorem projektu filmowo-podróżniczego #PoDrodze – „Maluchem wzdłuż granic Polski”, „Maluchem przez Afrykę”, „Maluchem przez Azję” oraz „Maluchem przez Amerykę Południową”. Jest również organizatorem projektu „Electric Explorer African Challenge”, w ramach którego jako pierwszy człowiek na świecie przemierzył kontynent afrykański samochodem elektrycznym.
Podczas spotkania w Chmielniku Arkady Paweł Fiedler zaprezentuje swoje barwne i fascynujące opowieści, w tym przygody opisane w książce „Maluchem przez Afrykę”. Autor przez 3,5 miesiąca przemierzał Afrykę fiatem 126p, popularnie zwanym „maluchem”, pokonując ponad 16 tysięcy kilometrów.
Wstęp na spotkanie z podróżnikiem jest bezpłatny. Po wydarzeniu będzie możliwość zakupu książek i zdobycia autografu autora.
Źródło: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Chmielnik