Piątek, 26 czerwca 2026 - Jana, Pauliny, Rudolfiny

Koncert "Pełna micha" zakończony sukcesem A A A

Poniedziałek, 20 lutego 2017 Autor: Łukasz Kopczyński
W piątek 17 lutego 2017 r. odbył się charytatywny koncert na rzecz zwierząt, zatytułowany "Pełna micha". Już po raz drugi Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach zorganizował go wspólnie z kieleckim oddziałem Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.
Podczas piątkowego koncertu na scenie zaprezentowały się zespoły taneczne WDK: eMKa Dance i „Uśmiech”. Widzowie zgromadzeni na sali widowiskowej podziwiali również  występy solistów: Marzeny i Leszka Ślusarskich, Bożeny Barchan, Doroty Ząbek i Karoliny Opałko. Warunkiem wstępu na wydarzenie było przekazanie na rzecz czworonogów karmy dla psów lub kotów.

Druga edycja imprezy, podobnie jak poprzednia przyciągnęła wielu kielczan, którzy w specjalnie przygotowanych skrzynkach pozostawiali karmę i inne akcesoria dla zwierząt. Dla tych, którzy w Wojewódzkim Domu Kultury pojawili się bez nich, przygotowany został punkt, w którym mogli zakupić potrzebne zwierzętom z kieleckiego oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami produkty.

Warto pomagać zwierzętom, szczególnie tym, które nie mają na co dzień tyle szczęścia i miłości co inne czworonogi. Sama mam dwa psy i wiem ile kosztuje ich utrzymanie, dlatego już po raz drugi włączyłam się w pomoc dla podopiecznych towarzystwa. – mówiła pani Joanna, uczestniczka koncertu.

Dzięki hojności kielczan i ich dobremu sercu, w tym roku udało się zebrać jeszcze więcej karmy niż w ubiegłorocznej imprezie. 
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 449 594
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności