Piątek, 26 czerwca 2026 - Jana, Pauliny, Rudolfiny

Koncert finałowy XIV Lata w Filharmonii A A A

Środa, 27 sierpnia 2025 Autor: Beata Kwieczko
W piątek, 29 sierpnia, w sali koncertowej Filharmonii Świętokrzyskiej im. Oskara Kolberga w Kielcach odbędzie się ostatni koncert w ramach cyklu XIV Lato w Filharmonii. Przed publicznością wystąpią Justyna Bujak, Hugo Długosz oraz Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Świętokrzyskiej pod batutą Jacka Rogali.

Koncert wypełnią najpiękniejsze arie operowe, kilka orkiestrowych perełek oraz występ utalentowanego, młodego trębacza. Słowo o muzyce wygłosi Justyna Mroczek-Gil.

Koncert rozpocznie się o godzinie 19. Bilet kosztuje 35 złotych. Rezerwacja pod numerami telefonów: 41 368 05 01 lub 41 365 54 83. Kasa Filharmonii w dniu koncertu będzie czynna od godziny 12 do czasu rozpoczęcia wydarzenia. W pozostałe dni powszednie w godzinach od 9 do 15.


Źródło: Filharmonia Świętokrzyska

ZDJĘCIA

Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 442 933
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności