Sobota, 27 czerwca 2026 - Cypriana, Emanueli, Władysława

Kanon Polihymnii w FŚ A A A

Poniedziałek, 27 marca 2023 Autor: Krzysztof Irski
Filharmonia Świętokrzyska im. Oskara Kolberga w Kielcach zaprasza w piątek 31 marca na koncert symfoniczny „Kanon Polihymnii”. Początek o godz. 19:00. W programie: Beethoven, Bloch i Lutosławski.
Kieleckimi filharmonikami pokierują: Marek Pijarowski – dyrygent i Piotr Wacławik – asystent dyrygenta. Na wiolonczeli zagra Adam Krzeszowiec.
W programie wieczoru:
- LUDWIG VAN BEETHOVEN - Uwertura do dramatu Ruiny Aten op.113
- ERNEST BLOCH - Schelomo rapsodia na wiolonczelę i orkiestrę
- WITOLD LUTOSŁAWSKI - Koncert na orkiestrę
Więcej na https://fb.watch/jxf-t5Mdlh/
 
(źródło: FŚ)

ZDJĘCIA

Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 458 419
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności