Sobota, 27 czerwca 2026 - Cypriana, Emanueli, Władysława

„Fotochemia Pamięci” – wystawa Magdaleny Graczyk A A A

Poniedziałek, 14 lipca 2025 Autor: Beata Kwieczko
Gminne Centrum Kultury w Solcu-Zdroju zaprasza na wernisaż wystawy „Fotochemia Pamięci” autorstwa Magdaleny Graczyk. Ekspozycja zostanie otwarta w najbliższy piątek, 18 lipca, o godzinie 17. Wstęp jest bezpłatny.

Magdalena Graczyk jest absolwentką Kreatywnej Szkoły Fotografii w Krakowie. Swoją przygodę z fotografią zaczęła w latach młodzieńczych od aparatu kompaktowego, robiąc zdjęcia najbliższej okolicy, w której mieszka czyli nadwiślańskich terenów województwa świętokrzyskiego. Jedną z jej pasji są podróże, dlatego na kilka lat wyjechała do Londynu. Po powrocie w rodzinne strony zapisała się do Szkoły Kreatywnej Fotografii, gdzie poznała takie techniki szlachetne jak: cyjanotypia i guma chromianowa, w których tworzy prace związane między innymi z krajobrazem. Zajmuje się też fotografią analogową i cyfrową. Na co dzień działa w branży ślubnej i chrzcielnej jako fotograf.

Wystawę „Fotochemia Pamięci” będzie można oglądać do 14 sierpnia.


Źródło: GCK w Solcu-Zdroju

ZDJĘCIA

Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 464 506
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności