"Teatr, Mama i Ja" to artystyczno-edukacyjno-terapeutyczny projekt zainicjowany i koordynowany przez Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach. W ramach przedsięwzięcia teatr realizuje od kwietnia 2015 roku cykl warsztatów artystycznych skierowanych do dzieci i rodziców – osadzonych w kieleckim Areszcie Śledczym. Wystawa prezentuje fotografie wykonane podczas projektowych działań. Ich autorami są członkowie Stowarzyszenia Fotograficznego CK.foto.pl oraz Fotoklubu RP Region Świętokrzyski: Anna Benicewicz-Miazga, Marcin Jarosław Białek, Zdzisław Skuza, Julita Orska, Aneta i Marek Majewscy, Alicja Obara.
Projekt "Teatr, Mama i Ja" realizowany jest dzięki dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Wernisaż wystawy odbędzie się 20 listopada 2015 roku o godz. 14.00 w Galerii Małej kieleckiego BWA. Wystawę będzie można oglądać do końca grudnia od wtorku do niedzieli w godzinach 11.00 – 18.00.
Źródło: Teatr Lalki i Aktora "Kubuś"