Niedziela, 19 listopada 2017 - Elżbiety, Faustyny, Pawła

Ogólnopolski Konkurs Zespołów Rockowych ROCK-FRONT 2013

Ogólnopolski Konkurs Zespołów Rockowych ROCK-FRONT 2013 - Nowa rzecz

Piątek, 19 lipca 2013

Zespół gościnnie wystąpił podczas Ogólnopolskiego Konkursu Zespołów Rockowych ROCK - FRONT 2013 w Kielcach

Ogólnopolski Konkurs Zespołów Rockowych ROCK-FRONT 2013 - zespół No-Name

Czwartek, 18 lipca 2013

Zespół został nominowany do konkursu jako laureat Przeglądu Młodzieżowych Zespołów Rockowych „DeK Rock" Włoszczowa 2013'. Jet to młodzieżowy zespół rockowo-popowy. Wspólną przygodę członkowie grupy rozpoczęli w 2012 roku. Na swoim koncie mają kilka występów. Dobra zabawa oraz spontaniczność to ich atuty. W skład zespołu wchodzą: Michalina Ślęzak - wokal, Jakub Łodej - gitara basowa, Artur Kowalski - gitara elektryczna, Piotr Ciszek - gitara.elektryczna, Mateusz Bieniecki - perkusja.

Ogólnopolski Konkurs Zespołów Rockowych ROCK-FRONT 2013 - zespół Marek Piowczyk Trio

Czwartek, 18 lipca 2013

Zespół pochodzi z Zabrza, powstał z początkiem 2013 roku. Każdy z członków zespołu ma duże doświadczenie sceniczne, jak i zaplecze muzyczne. Liderem zespołu jest pochodzący z Zabrze Marek Piowczyk - wokalista, gitarzysta, autor muzyki i tekstów, który ma na swoim koncie współpracę w duecie akustycznym z Waldemarem Szostakiem (Vacat, Pretty Babies Proceders), miłośnik „gorącej improwizacji" i „kontakt z publiką". Najważniejsze osiągnięcia: II miejsce na festiwalu „Patrz i Słuchaj" 2012 w rozgłośni Radia Katowice, III miejsce na festiwalu im. Czesława Niemena. Krzysztof Inglik - redaktor magazynu „Gitarzysta" powiedział o Marku Piowczyku: „... zdecydowana siła grania. Tak samo nawalał Stevie Ray Voughan. Czysta energia. Ja chyba zostanę Twoim wiernym fanem. Znalazłeś swój własny sposób grania, rasowe bendy, frazowanie żre. Pięknie". W skład zespołu chodzą: Marek Piowczyk - wokal, gitara, Rafał Hajduga - gitara basowa, kontrabas, Tomasz Machański - perkusja.

Ogólnopolski Konkurs Zespołów Rockowych ROCK-FRONT 2013 - zespół Circle Waves

Czwartek, 18 lipca 2013

Circle Woves to ekipa młodych i ambitnych muzyków działająca z przerwami od 2010 roku. Ich muzyka stanowi połączenia ciężkich, groove'owych i mięsistych riffów oraz niskiego, charakterystycznego, kobiecego wokalu. W 2012 roku zespół wydał płytę demo pt. „From Lust to Dust", ma na swoim koncie koncerty w towarzystwie zespołów Venflon i At The Lakę. W skład zespołu wchodzą Dominika Staszewska - wokal, Michał Bugalski - gitara, Mateusz Horyński - gitara, Łukasz „Ciechan" Ciechanowski - gitara basowa, Tomasz Osiak - perkusja.

Ogólnopolski Konkurs Zespołów Rockowych ROCK-FRONT 2013 - zespół Beyond the Rules

Czwartek, 18 lipca 2013

Kielecki zespół Beyond the Rules istnieje od 2011roku, gra progresywną muzykę instrumentalną z zacięciem rockowym. Zespół zdobyć kilka nagród, m.in.: Nagrodę Publiczności w II Pałacykowym Przeglądzie „Schemat", wyróżnienie w VI edycji przeglądu „Czysty Akord" oraz pierwsze miejsce w kategorii instrumentaliści w XV edycji konkursu „Scena dla Ciebie". W skład zespołu wchodzą: Maciej Czwartos - gitara, Krzysztof Gołąbek - gitara, Wiktor Rembielak - gitara basowa, Łukasz Czwartos - perkusja. W Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Rockowych ROCK-FRONT 2013 zespół zajął II miejsce.

Ogólnopolski Konkurs Zespołów Rockowych ROCK-FRONT 2013 - zespół InterContinental

Czwartek, 18 lipca 2013

Polsko-amerykański zespół rockowy założony w Łodzi pod koniec 2005 roku przez wokalistę Josh'a Skjold'a, gitarzystę Maćka Włodarczyka i basistę Marcina Nowaka.W połowie 2006 roku po dołączeniu do składu Cypryjczyka Costasa Kallidesa ostatecznie przyjęta została obecna nazwa InterContinental zainspirowana międzynarodowym pochodzeniem jego członków. W tym samym roku InterContinental zaistniał po raz pierwszy publicznie na łódzkiej scenie muzycznej i osiągnął pierwszy sukces (III miejsce na „Międzynarodowych Konfrontacjach Muzycznych w Grodkowie" - Październik 2006). W kolejnym roku zespół koncertował już regularnie zaliczając do swoich osiągnięć takie wydarzenia jak 4-koncertowy tour po Cyprze (czerwiec 2007) oraz suport przed koncertem Joe Cockera w Gdyni (sierpień 2007). Fakt odejścia z zespołu jednego z jego członków spowodował zdecydowane spowolnienie oraz przerwę w aktywnym koncertowaniu. Przez ponad pół roku prowadzone były poszukiwania nowego perkusisty. W tym czasie w zespole na krótko pojawił się Marcin „Goja" Gojawiczyński, który wziął udział, m. in. w kilku nagraniach demo, jednak ostatecznie znajomość ta nie przerodziła się dłuższą współpracę. Na początku 2008 roku do zespołu dołączył Adam Tosiek uzupełniając ostatecznie skład, w którym InterContinental gra obecnie. Skład zespołu: Josh Skjold - wokal, Maciej Włodarczyk - gitara, Marcin Nowak - gitara basowa, Adam Tosiek - perkusja. Podczas Ogólnopolskiego Konkursu Zespołów Rockowych ROCK-FRONT 2013 zespół zajął II miejsce.

Moja pasja

O pasji kielczanina Stanisława Sitka.

„Beksińscy. Album Wideofoniczny”

Kino Fenomen zaprasza na film dokumentalny Marcina Borcharta, opowiadający o skomplikowanych...

Promocja książki "Kieleckie wspomnienia"

W Instytucie Kultury Spotkania i Dialogu w Kielcach odbędzie się promocja nowej książki wydanej...

15-lecie ROT-u

Mija piętnaście lat od rozpoczęcie działalności Regionalnej Organizacji Turystycznej na rzecz...

Zmarła Danuta Pedrycz

Wczoraj zmarła Danuta Pedrycz, artystka ludowa kojarzona głównie z papieroplastyką. W swojej...

Pierwsze Międzynarodowe Targi Rękodzieła Artystycznego

W dniach 9-10 grudnia w Targach Kielce odbędą się pierwsze Międzynarodowe Targi Rękodzieła...

Pożegnanie taboru

„Pożegnanie taboru” – fotografie wykonywane w latach 60. ubiegłego wieku przez Andrzeja...

Opowieść o Drzewie

W niedzielę 5 listopada 2017, w Centrum Bajki w Pacanowie odbyła się premiera spektaklu „Opowieść...

Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 27 182 367
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności