Czwartek, 17 stycznia 2019 - Antoniego, Henryki, Mariana

Ogólnopolski Konkurs Zespołów Rockowych ROCK-FRONT 2013

Ogólnopolski Konkurs Zespołów Rockowych ROCK-FRONT 2013 - Nowa rzecz

Piątek, 19 lipca 2013

Zespół gościnnie wystąpił podczas Ogólnopolskiego Konkursu Zespołów Rockowych ROCK - FRONT 2013 w Kielcach

Ogólnopolski Konkurs Zespołów Rockowych ROCK-FRONT 2013 - zespół No-Name

Czwartek, 18 lipca 2013

Zespół został nominowany do konkursu jako laureat Przeglądu Młodzieżowych Zespołów Rockowych „DeK Rock" Włoszczowa 2013'. Jet to młodzieżowy zespół rockowo-popowy. Wspólną przygodę członkowie grupy rozpoczęli w 2012 roku. Na swoim koncie mają kilka występów. Dobra zabawa oraz spontaniczność to ich atuty. W skład zespołu wchodzą: Michalina Ślęzak - wokal, Jakub Łodej - gitara basowa, Artur Kowalski - gitara elektryczna, Piotr Ciszek - gitara.elektryczna, Mateusz Bieniecki - perkusja.

Ogólnopolski Konkurs Zespołów Rockowych ROCK-FRONT 2013 - zespół Marek Piowczyk Trio

Czwartek, 18 lipca 2013

Zespół pochodzi z Zabrza, powstał z początkiem 2013 roku. Każdy z członków zespołu ma duże doświadczenie sceniczne, jak i zaplecze muzyczne. Liderem zespołu jest pochodzący z Zabrze Marek Piowczyk - wokalista, gitarzysta, autor muzyki i tekstów, który ma na swoim koncie współpracę w duecie akustycznym z Waldemarem Szostakiem (Vacat, Pretty Babies Proceders), miłośnik „gorącej improwizacji" i „kontakt z publiką". Najważniejsze osiągnięcia: II miejsce na festiwalu „Patrz i Słuchaj" 2012 w rozgłośni Radia Katowice, III miejsce na festiwalu im. Czesława Niemena. Krzysztof Inglik - redaktor magazynu „Gitarzysta" powiedział o Marku Piowczyku: „... zdecydowana siła grania. Tak samo nawalał Stevie Ray Voughan. Czysta energia. Ja chyba zostanę Twoim wiernym fanem. Znalazłeś swój własny sposób grania, rasowe bendy, frazowanie żre. Pięknie". W skład zespołu chodzą: Marek Piowczyk - wokal, gitara, Rafał Hajduga - gitara basowa, kontrabas, Tomasz Machański - perkusja.

Ogólnopolski Konkurs Zespołów Rockowych ROCK-FRONT 2013 - zespół Circle Waves

Czwartek, 18 lipca 2013

Circle Woves to ekipa młodych i ambitnych muzyków działająca z przerwami od 2010 roku. Ich muzyka stanowi połączenia ciężkich, groove'owych i mięsistych riffów oraz niskiego, charakterystycznego, kobiecego wokalu. W 2012 roku zespół wydał płytę demo pt. „From Lust to Dust", ma na swoim koncie koncerty w towarzystwie zespołów Venflon i At The Lakę. W skład zespołu wchodzą Dominika Staszewska - wokal, Michał Bugalski - gitara, Mateusz Horyński - gitara, Łukasz „Ciechan" Ciechanowski - gitara basowa, Tomasz Osiak - perkusja.

Ogólnopolski Konkurs Zespołów Rockowych ROCK-FRONT 2013 - zespół Beyond the Rules

Czwartek, 18 lipca 2013

Kielecki zespół Beyond the Rules istnieje od 2011roku, gra progresywną muzykę instrumentalną z zacięciem rockowym. Zespół zdobyć kilka nagród, m.in.: Nagrodę Publiczności w II Pałacykowym Przeglądzie „Schemat", wyróżnienie w VI edycji przeglądu „Czysty Akord" oraz pierwsze miejsce w kategorii instrumentaliści w XV edycji konkursu „Scena dla Ciebie". W skład zespołu wchodzą: Maciej Czwartos - gitara, Krzysztof Gołąbek - gitara, Wiktor Rembielak - gitara basowa, Łukasz Czwartos - perkusja. W Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Rockowych ROCK-FRONT 2013 zespół zajął II miejsce.

Ogólnopolski Konkurs Zespołów Rockowych ROCK-FRONT 2013 - zespół InterContinental

Czwartek, 18 lipca 2013

Polsko-amerykański zespół rockowy założony w Łodzi pod koniec 2005 roku przez wokalistę Josh'a Skjold'a, gitarzystę Maćka Włodarczyka i basistę Marcina Nowaka.W połowie 2006 roku po dołączeniu do składu Cypryjczyka Costasa Kallidesa ostatecznie przyjęta została obecna nazwa InterContinental zainspirowana międzynarodowym pochodzeniem jego członków. W tym samym roku InterContinental zaistniał po raz pierwszy publicznie na łódzkiej scenie muzycznej i osiągnął pierwszy sukces (III miejsce na „Międzynarodowych Konfrontacjach Muzycznych w Grodkowie" - Październik 2006). W kolejnym roku zespół koncertował już regularnie zaliczając do swoich osiągnięć takie wydarzenia jak 4-koncertowy tour po Cyprze (czerwiec 2007) oraz suport przed koncertem Joe Cockera w Gdyni (sierpień 2007). Fakt odejścia z zespołu jednego z jego członków spowodował zdecydowane spowolnienie oraz przerwę w aktywnym koncertowaniu. Przez ponad pół roku prowadzone były poszukiwania nowego perkusisty. W tym czasie w zespole na krótko pojawił się Marcin „Goja" Gojawiczyński, który wziął udział, m. in. w kilku nagraniach demo, jednak ostatecznie znajomość ta nie przerodziła się dłuższą współpracę. Na początku 2008 roku do zespołu dołączył Adam Tosiek uzupełniając ostatecznie skład, w którym InterContinental gra obecnie. Skład zespołu: Josh Skjold - wokal, Maciej Włodarczyk - gitara, Marcin Nowak - gitara basowa, Adam Tosiek - perkusja. Podczas Ogólnopolskiego Konkursu Zespołów Rockowych ROCK-FRONT 2013 zespół zajął II miejsce.

Koncert Kolęd i Pastorałek

10 stycznia 2018 r. w Wojewódzkim Domu Kultury odbyło się tradycyjne, wspólne śpiewanie kolęd z...

Jarosław Skulski z nominacją do tytułu Człowieka Roku 2018!

Miło nam poinformować, że Jarosław Skulski, kierownik kina FENOMEN, działającego w Wojewódzkim...

Koncert Kolęd i Pastorałek

10 stycznia 2018 r. w Wojewódzkim Domu Kultury odbyło się tradycyjne, wspólne śpiewanie kolęd z...

Dzień Judaizmu

Dzień Judaizmu - święto w polskim Kościele katolickim, ustanowione przez Konferencję Episkopatu...

Początki sylwestra

Sylwester, jak każde inne święto, ma swoją tradycję. Ale czy wiemy, skąd się ona wzięła?

Prezenty pod choinkę

Wigilijny zwyczaj obdarowywania bliskich prezentami wziął swój początek jeszcze z rzymskich...

Koncert Kolęd i Pastorałek

10 stycznia 2018 r. w Wojewódzkim Domu Kultury odbyło się tradycyjne, wspólne śpiewanie kolęd z...

Jarosław Skulski z nominacją do tytułu Człowieka Roku 2018!

Miło nam poinformować, że Jarosław Skulski, kierownik kina FENOMEN, działającego w Wojewódzkim...

Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 34 081 033
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności