Piątek, 26 lutego 2021 - Bogumiła, Eweliny, Mirosława

"Raz Dwa Trzy" wystąpi w WDK w maju A A A

Poniedziałek, 1 lutego 2021 Autor: Krzysztof Irski
Wojewódzki Dom Kultury im. J. Piłsudskiego w Kielcach z przykrością informuje, że po raz kolejny z powodu pandemii i obostrzeń z nią związanych – termin koncertu zespołu „Raz Dwa Trzy” zostaje przesunięty z 7 lutego na 6 maja 2021 r. Zakupione bilety zachowują ważność.
Zespół „Raz Dwa Trzy” jest zawsze mile witany w Kielcach. Dotychczasowe koncert odbywały się przy kompletach widowni. Miejmy nadzieję, że to już ostatnia zmiana terminu i zespół po ponad roku od pierwotnego terminu (24 kwietnia 2020 r.) wreszcie będzie mógł zaprezentować się swoim fanom w sali widowiskowej WDK.
„Raz Dwa Trzy” koncertują nieprzerwanie od 1990 roku, w roku 2020 obchodzili 30-lecie swojego istnienia.
Należą już do klasyki. Znają ich wszyscy. Prostotą i szczerością trafiają do każdego, są uniwersalni. Bez względu na wiek - swój i odbiorcy, potrafią trafić w sedno i uchwycić to coś szczególnego, tu i teraz. Ich utwory mają niesamowitą zdolność pobudzania do rozmowy, otwierają umysł i rozwiązują język. Niewiele zespołów w Polsce może pochwalić się tak bogatą historią wspólnego grania. Razem przeszli długą drogę przez wiele nurtów i stylistyk, od jarocińskiej sceny, po studio im. Agnieszki Osieckiej. Stale imponują wrażliwością, spostrzegawczością i dystansem.
 
(źródło: zespół „Raz Dwa Trzy”)

ZDJĘCIA

Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 46 461 736
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności