Poniedziałek, 24 lipca 2017 - Kingi, Krystyna, Michaliny

44. MHFKMS

Galowy Koncert Laureatów

Niedziela, 23 lipca 2017

44. Międzynarodowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej zakończył sobotni Galowy Koncert Laureatów, w którym wzięło udział 355 uczestników festiwalu. Przez tydzień przygotowywali się na warsztatach prowadzonych przez dwunastu konsultantów. Podczas koncertu wręczono pięćdziesiąt brązowych, srebrnych i złotych Jodeł. Nagroda specjalna im. Zbigniewa Skrzeczki trafiła do Zespołu Tańca Rewiowego Da Capo Al Fine z Władysławowa.

Festiwal harcerski w liczbach

Piątek, 21 lipca 2017

Jutro ostatni dzień festiwalu. Zakończy go Koncert Galowy Laureatów, do którego odbywają się próby przez cały dzisiejszy dzień. Tegoroczny 44. Międzynarodowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej trwał 10 dni. W ramach festiwalu odbyły się warsztaty artystyczne, przeglądy festiwalowe, koncerty w amfiteatrze oraz na kieleckim rynku. Działało Miasteczko Festiwalowe oraz Festiwalowe Biuro Turystyczne.

W sobotę Koncert Galowy Laureatów

Czwartek, 20 lipca 2017

Dziś rozpoczęły się próby do Koncertu Galowego 44. MHFKMS, którego reżyserem jest Tomasz Rowiński. Na scenie zobaczymy 355 młodych artystów.

Trwa 44. MHFKMS

Środa, 19 lipca 2017

44. Międzynarodowy Harcerski Festiwal ​Kultury Młodzieży Szkolnej zbliża się ku końcowi. Tradycyjnie zakończy go sobotni Koncert Galowy Laureatów na kieleckiej Kadzielni.

Wiatraczek festiwalowy kręci się

Wtorek, 18 lipca 2017

Kolejny dzień harcerskiego festiwalu upływa pod znakiem ciężkiej pracy warsztatowej. Zarówno tancerze, jak i wokaliści biora udział zajęciach prowadzonych przez 12 konsultantów artystycznych.

Koncert „Gospodarze-Gościom” na kieleckiej Kadzielni

Poniedziałek, 17 lipca 2017

Tłumy kielczan i uczestników 44. Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej pojawiły się w niedzielny wieczór w amfiteatrze na kieleckiej Kadzielni. Koncert „Gospodarze-Gościom” to stały element każdego z festiwali, którym miasto wita się z jego uczestnikami. W tym roku na scenie zaprezentowało się łącznie około 450 dzieci i młodzieży z regionu świętokrzyskiego, Krakowa oraz zaprzyjaźnionej Winnicy – miasta partnerskiego Kielc.

Festiwalowy korowód rozpoczął 44. MHFKMS

Poniedziałek, 17 lipca 2017

W piątek, 14 lipca oficjalnie wystartował 44. Międzynarodowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej. Jego uczestnicy w specjalnym festiwalowym korowodzie przeszli z Placu Moniuszki, ulicą Sienkiewicza w kierunku kieleckiego Rynku, gdzie odbyło się oficjalne powitanie i wręczenie symbolicznych kluczy do bram miasta. Tuż po nim rozpoczął się koncert „Zakręceni na Kielce”.

Kolejne festiwalowe dni

Poniedziałek, 17 lipca 2017

W Kielcach trwa 44. Międzynarodowy Harcerski Festiwal ​Kultury Młodzieży Szkolnej. Nadchodzący tydzień to okres wytężonej pracy warsztatowej, podczas których uczestnicy będą szlifować swoje umiejętności i tworzyć materiał na Koncert Galowy pod okiem festiwalowych konsultantów artystycznych.

Weekend na festiwalu

Piątek, 14 lipca 2017

Najbliższy weekend to kumulacja wydarzeń w ramach 44. Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu ​Kultury Młodzieży Szkolnej.

Pierwszy dzień harcerskiego festiwalu

Czwartek, 13 lipca 2017

Dziś o godzinie 19.00 odbędzie się uroczysta inauguracja 44. Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej.

W czwartek, 13 lipca startuje 44. MHFKMS

Wtorek, 11 lipca 2017

W najbliższy czwartek, 13 lipca startuje 44. Międzynarodowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej. Coroczna impreza, która gromadzi nie tylko młodzież, ale i starszych pasjonatów harcerstwa, dobrej muzyki i pozytywnego humoru potrwa do 23 lipca. W tym czasie Kielce staną się stolicą harcerstwa, a nasze miasto odwiedzą goście z całej Polski oraz zagraniczni uczestnicy festiwalu z m.in.: Kanady, Armenii i Ukrainy.

Znany termin 44. Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej.

Piątek, 10 lutego 2017

Od 13 do 23 lipca trwać będzie tegoroczny festiwal harcerski w Kielcach. Organizatorzy właśnie ustalili szczegółowy harmonogram spotkań młodzieży. Uczestnicy festiwalu pojawią się w Kielcach w czwartek 13 lipca. W trakcie 10 dni festiwalowych w wielu miejscach Kielc odbywać się będą liczne koncerty, warsztaty i konkursy.

Koncertowe lato na kieleckim rynku

„Koncertowe lato na rynku” - to koncerty, warsztaty i inne ciekawe wydarzenia, które zostaną...

Koncert „Gospodarze-Gościom” na kieleckiej Kadzielni

Tłumy kielczan i uczestników 44. Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży...

Pierwsza widokówka

Dziś mija 144. rocznica wydania pierwszej w Polsce pocztówki o tematyce górskiej. Widokówkę wydał...

Galowy Koncert Laureatów

44. Międzynarodowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej zakończył sobotni Galowy Koncert...

"Niedotańczona żona" najnowszy teledysk kieleckiego zespołu KINDŻAŁ

Teledysk „Niedotańczona żona” spośród 50 piosenek festiwalowych otrzymała ponad 6.000 głosów....

Koncertowe lato na kieleckim rynku

„Koncertowe lato na rynku” - to koncerty, warsztaty i inne ciekawe wydarzenia, które zostaną...

71. rocznica pogromu kieleckiego.

Relacja filmowa z obchodów 71.rocznicy pogromu kieleckiego w dniu 4.lipca 2017 r. Uroczystości...

Nagrody Kielc za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechnianie i ochronę kultury.

Podczas piątkowej gali w Kieleckim Centrum Kultury wręczono Nagrody Prezydenta Miasta Kielce za...

Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 25 057 099
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności